אבוט - גרנד מאסטר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של המסדר


שלום
אנו מברכים אתכם לאתר.
אתה בהחלט עומד ליצור קשר עם אחת מפקודות הטמפלרים העתיקות ביותר,
עליכם לדעת שאנו מסדר רוחני והומניסטי, אנו עדיין נשלטים על ידי אותם כללים וחוקי מוצא עם אבולוציה קטנה או שהנשים הפכו שוות לגברים, הן כיום אבירות ועם פונקציות.
מבלי לרצות לשפוט, תוכלו למצוא באינטרנט מספר גדול מאוד של קבוצות טמפלריות כביכול, יש משהו לכולם, תצטרך לבחור את זה שהכי דומה לך, מבלי לטעות.
כדי לענות על השאלה הנפוצה ביותר, איננו צייתנים הבונים החופשיים אלא מסדר הטמפלרים.
אנחנו בהחלט חולקים את אותם ערכים, שכן אתה תמיד שם קורא אותנו, אז לקחת את הצעד להצטרף אלינו כדי להיות בטוח.
במסדר האבירים המסכנים מקדש הטמפלרים של ישו ומקדש שלמה, נגדל אתכם בכבוד המסורות שלנו ובקצב שלכם כי אין טעם לרוץ, ההוראה שהיא היסטורית וכו'..., זה ייעשה כמו שתמיד עשינו.
מסעות הצלב של היום הם הומניטריים על פי רוב בזמן, המעלות שלנו נשארות ענווה... ואחווה, שהיא בשום אופן לא נושא לדיון אלא התנהגות יומיומית.
" זה לא הטאבר שמייצר את הטמפלרים, אלא האדם שהופך את זה לתלבושת טמפלרית ."
אבוט גרנד מאסטר
Eques a sapienta Salomonis
 
 

Google Analytics

Google Analytics is a service used on our website that tracks, reports traffic and measures how users interact with our website content in order for us to improve it and provide better services.

Facebook

Our website allows you to like or share its content on Facebook social network. By activating and using it you agree to Facebook's privacy policy: https://www.facebook.com/policy/cookies/

Twitter

Integrated tweets and share services of Twitter are used on our website. By accepting and using these you agree to Twitter's privacy policy: https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies